Рекомендація до зарахування ОС Бакалавр

Рекомендація до зарахування на навчання для здобуття освітнього ступеня Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти у 2019 році за результатами широкого конкурсу

Для зарахування вказаним особам необхідно подати до приймальної комісії (ауд. 1.1) наступні документи (не пізніше 18:00 31.07.2019р.):

  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці – для військовозобов’язаних;
  • оригінал атестата та додатка до нього (+ 2 копії);
  • оригінал сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (+ 2 копії);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.
ПІБ Спеціальність Форма навчання
Абальмас Антон Олегович 131  Прикладна механіка Денна
Абрамчев Ілля Кирилович 131  Прикладна механіка Денна
Адамчик Костянтин Сергійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Алексєєв Данило Кирилович 125  Кібербезпека Денна
Алієв Ігор Вагіфович 125  Кібербезпека Денна
Альохіна Маргарита Вікторівна 076  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Заочна
Антіпов Вадим Ігорович 131  Прикладна механіка Денна
Антонець Дмитро Кирилович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Антонов Олександр Олександрович 192  Будівництво та цивільна інженерія Заочна
Арцебарська Вікторія Сергіївна 075  Маркетинг Денна
Бабак Олександр Володимирович 131  Прикладна механіка Заочна
Балашов Данило Вікторович 131  Прикладна механіка Денна
Барбуха Максим Андрійович 131  Прикладна механіка Заочна
Бедрик Віктор Владиславович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Безпалько Максим Віталійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Безпалько Микита Віталійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Бережний Андрій Владиславович 133  Галузеве машинобудування Денна
Береза Владислав Андрійович 131  Прикладна механіка Заочна
Бєляєв Євгеній Ігорович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Бідолах Віктор Віталійович 132  Матеріалознавство Заочна
Білоус Микита Станіславович 275  Транспортні технології Денна
Бойко Ігор Андрійович 076  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Заочна
Бондарев Євген Сергійович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Бондаренко Андрій Олегович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Бондаренко Ксенія Олегівна 016  Спеціальна освіта Денна
Бондаренко Марія Сергіївна 125  Кібербезпека Заочна
Брик Тетяна Володимирівна 016  Спеціальна освіта Денна
Бровко Ілля Віталійович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Брюховець Єгор Миколайович 122  Комп’ютерні науки Денна
Буджурян Анна Мануківна 275  Транспортні технології Денна
Ващенко Михайло Ігорович 122  Комп’ютерні науки Денна
Висоцький Юрій Володимирович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Вишванюк Євген Володимирович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Заочна
Власова Ганна Олегівна 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Водяний Віталій Володимирович 133  Галузеве машинобудування Денна
Войков Владислав Віталійович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Воробка Віталій Олександрович 133  Галузеве машинобудування Заочна
Гавришко Андрій Юрійович 124  Системний аналіз Денна
Галь Вікторія Вікторівна 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Ганошенко Богдан Едуардович 132  Матеріалознавство Денна
Ганюк Андрій Андрійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Герасін Юрій Володимирович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Гінжул Ілля Володимирович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Гонтар Юлія Романівна 016  Спеціальна освіта Денна
Горбачова Єлизавета Андріївна 072  Фінанси, банківська справа та страхування Денна
Горохов Антон Сергійович 122  Комп’ютерні науки Денна
Григоренко Максим Станіславович 131  Прикладна механіка Денна
Гришньова Вікторія Олександрівна 073  Менеджмент Денна
Грудинська Любов Юріївна 022  Дизайн Денна
Груша Євгеній Владиславович 152  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка Денна
Гудименко Павло Юрійович 152  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка Заочна
Гузей Яна Олегівна 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Демчан Дмитро Сергійович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Демянков Віталій Олегович 133  Галузеве машинобудування Денна
Димицька Вікторія Володимирівна 133  Галузеве машинобудування Денна
Діденко Данило Тарасович 275  Транспортні технології Денна
Діденко Юлія Віталіївна 136  Металургія Денна
Дмитревич Микола Володимирович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Добровольський Андрій Олександрович 132  Матеріалознавство Заочна
Долженко Філіпп Ігорович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Домніна Катерина Романівна 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Дробот Олексій Вікторович 275  Транспортні технології Денна
Дрокін Ігор Ігорович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Дуднік Владислав Ігорович 133  Галузеве машинобудування Денна
Євстратов Ілля Іванович 275  Транспортні технології Заочна
Єлефтеріаді Ксенія Дмитрівна 017  Фізична культура і спорт Денна
Єрмолова Дар`я Олександрівна 275  Транспортні технології Денна
Єрьоменко Крістіна Андріївна 073  Менеджмент Заочна
Жила Ангеліна Анатоліївна 136  Металургія Заочна
Жилкіна Єлизавета Андріївна 016  Спеціальна освіта Денна
Залозецький Віталій Васильович 131  Прикладна механіка Денна
Замолотнева Вікторія Олексіївна 022  Дизайн Денна
Захаров Максим Сергійович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Зик Юрій Олександрович 017  Фізична культура і спорт Денна
Зяблов Іван Олександрович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Іванець Захар Сергійович 132  Матеріалознавство Денна
Іванюк Андрій Михайлович 122  Комп’ютерні науки Денна
Кабаненко Євгеній Олександрович 122  Комп’ютерні науки Денна
Калістратов Олексій Геннадійович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Калмиков Андрій Віталійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Калоян Давид Арменович 136  Металургія Денна
Капустіна Аліса Олександрівна 016  Спеціальна освіта Денна
Карнаух Вероніка Дмитрівна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Карпенко Ангеліна Русланівна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Кацай Назар Юрійович 131  Прикладна механіка Денна
Квітковська Катерина Олександрівна 016  Спеціальна освіта Денна
Кігалова Маргарита Вікторівна 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Козаченко Микита Сергійович 131  Прикладна механіка Денна
Колбаса Дмитро Олександрович 122  Комп’ютерні науки Денна
Коломоєць Юлія Володимирівна 016  Спеціальна освіта Денна
Колядко Микола Романович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Колядюк Юлія Андріївна 292  Міжнародні економічні відносини Денна
Кондратенко Владислав Юрійович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Кондрацький Богдан Олегович 125  Кібербезпека Денна
Коренной Єгор Дмитрович 275  Транспортні технології Денна
Коровєнков Олександр Дмитрович 131  Прикладна механіка Денна
Коростильов Дмитро Юрійович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Коротков Єгор Сергійович 131  Прикладна механіка Денна
Косенко Роман Олексійович 132  Матеріалознавство Денна
Котко Валентин Юрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Заочна
Котляров Кирило Костянтинович 122  Комп’ютерні науки Денна
Кравець Андрій Сергійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Кравець Ігор Анатолійович 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Денна
Криворучко Богдан Анатолійович 133  Галузеве машинобудування Заочна
Крупка Олександр Петрович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Кудревський Євген Андрійович 132  Матеріалознавство Денна
Кузьменко Ольга Олексіївна 073  Менеджмент Денна
Куліш Микита Вадимович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Латипов Олексій Володимирович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Лебедєв Максим Андрійович 275  Транспортні технології Денна
Лепетенко Віталій Олексійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Лєонова Дар`я Дмитрівна 022  Дизайн Денна
Лисенко Данило Андрійович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Лиходід Сніжана Анатоліївна 016  Спеціальна освіта Денна
Літковець Анатолій Вікторович 275  Транспортні технології Денна
Ломикіна Юлія Олексіївна 022  Дизайн Денна
Лут Данило Іванович 073  Менеджмент Денна
Луценко Андрій Геннадійович 275  Транспортні технології Заочна
Ляхова Карина Артемівна 016  Спеціальна освіта Денна
Максак Олег Олександрович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Мальований Володимир Іванович 123  Комп’ютерна інженерія Заочна
Мамаладзе Тамара Давітівна 022  Дизайн Денна
Мартиненко Іван Вікторович 275  Транспортні технології Денна
Мартинов Данило Олексійович 275  Транспортні технології Денна
Масльонок Олексій Анатолійович 131  Прикладна механіка Заочна
Матвейчук Андрій Андрійович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Мачков Богдан Романович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Мелешко Олександр Ігорович 125  Кібербезпека Денна
Мельник Дмитро Вікторович 132  Матеріалознавство Денна
Мельнік Олексій Віталійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Мехряков Євгеній Володимирович 124  Системний аналіз Денна
Мєжетов Рустем Наріманович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Заочна
Мінаков Іван Іванович 131  Прикладна механіка Денна
Мовсесов Станіслав Володимирович 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Денна
Момот Владислав Ігорович 122  Комп’ютерні науки Денна
Нагурний Владислав Валерійович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Надєєв Олександр Володимирович 133  Галузеве машинобудування Денна
Назаренко Олександр Миколайович 133  Галузеве машинобудування Денна
Назарко Микита Миколайович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Нанава Олександр Отарійович 121  Інженерія програмного забезпечення Заочна
Невтиря Кирило Сергійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Нечай Ксенія Владиславівна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Ніколаєв Іван Олександрович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Обєдкова Анастасія Костянтинівна 132  Матеріалознавство Денна
Овдієнко Аліна Сергіївна 016  Спеціальна освіта Денна
Олійник Денис Петрович 275  Транспортні технології Денна
Палагіцька Ксенія Миколаївна 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Панас Олександр Геннадійович 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Денна
Пархоменко Андрій Костянтинович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Пархоменко Арсеній Дмитрович 122  Комп’ютерні науки Денна
Пархоменко Кирило Олександрович 136  Металургія Денна
Пелих Анастасія Юріївна 035  Філологія Денна
Пестов Олексій Дмитрович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Петрик Анастасія Владиславівна 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Печериця Марія Ігорівна 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Пивовар Єлизавета Анатоліївна 016  Спеціальна освіта Денна
Підлісний Олег Сергійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Погонець Олександр Сергійович 131  Прикладна механіка Денна
Подгорна Марія Юріївна 281  Публічне управління та адміністрування Денна
Пожидаєв Владислав Сергійович 275  Транспортні технології Денна
Пожидаєв Данііл Сергійович 275  Транспортні технології Денна
Познанський Денис Володимирович 192  Будівництво та цивільна інженерія Заочна
Поліон Михайло Дмитрович 152  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка Денна
Полтавський Владислав Андрійович 122  Комп’ютерні науки Денна
Попов Богдан Дмитрович 275  Транспортні технології Денна
Похиленко Анна Іванівна 275  Транспортні технології Денна
Примаков Владислав Володимирович 122  Комп’ютерні науки Денна
Проскура Владислав Андрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Протас Еліна Олександрівна 275  Транспортні технології Денна
Пушкін Володимир Володимирович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Заочна
Радіонов Дмитро Олегович 125  Кібербезпека Заочна
Райкін Микита Тарасович 153  Мікро- та наносистемна техніка Денна
Резніков Олексій Дмитрович 192  Будівництво та цивільна інженерія Заочна
Рижиков Олександр Іванович 131  Прикладна механіка Денна
Рижук Данило Ігорович 132  Матеріалознавство Денна
Рогозін Володимир Олексійович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Родін Марина Віталіївна 016  Спеціальна освіта Денна
Рожицька Лілія Русланівна 125  Кібербезпека Денна
Руденко Ілля Андрійович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Рященко Олександр Андрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Сайніді Дар`я Сергіївна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Сальник Артем Віталійович 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Денна
Саприкін Ілля Ігорович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Сапронов Дмитро Станіславович 136  Металургія Денна
Свєтільников Дмитро Віталійович 153  Мікро- та наносистемна техніка Денна
Сепетий Олег Володимирович 122  Комп’ютерні науки Денна
Сердюк Марія Іванівна 022  Дизайн Денна
Сидорченко Ярослав Олексійович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Сіденко Іван Володимирович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Сіліченко Олександр Львович 275  Транспортні технології Денна
Скрипник Іван Павлович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Слонєв Максим Андрійович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Сокирко Євген Сергійович 131  Прикладна механіка Денна
Соколов Михайло Олександрович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Соколовський Ілля Андрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Солодкий Євгеній Олександрович 136  Металургія Денна
Сотер Богдан Дмитрович 122  Комп’ютерні науки Денна
Спесивцев Олексій Костянтинович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Степаненко Анна Ігорівна 016  Спеціальна освіта Денна
Степанов Віктор Володимирович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Ступаков Кирило Вадимович 122  Комп’ютерні науки Денна
Сулимко Ростислав Артемович 275  Транспортні технології Денна
Суранович Руслан Геннадійович 133  Галузеве машинобудування Заочна
Талах Павло Анатолійович 122  Комп’ютерні науки Денна
Таратухіна Єлизавета Сергіївна 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Ткаліч Олег Ігорович 133  Галузеве машинобудування Денна
Томнюк Марина Миколаївна 132  Матеріалознавство Заочна
Турлов Олексій Михайлович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Тюгаєв Михайло Костянтинович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Ушаков Давид Вадимович 122  Комп’ютерні науки Денна
Федоров Віталій Анатолійович 123  Комп’ютерна інженерія Заочна
Федорова Софія Олександрівна 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Федосєєва Вікторія Олександрівна 072  Фінанси, банківська справа та страхування Заочна
Філіппенков Данііл Юрійович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Фоменко Валерія Сергіївна 022  Дизайн Денна
Френкель Яна Євгенівна 016  Спеціальна освіта Денна
Фурманов Вячеслав Максимович 275  Транспортні технології Денна
Хавроненко Едуард Денисович 275  Транспортні технології Денна
Хара Тетяна Сергіївна 016  Спеціальна освіта Денна
Ходос Оксана Сергіївна 132  Матеріалознавство Денна
Храбцов Дмитро Олександрович 136  Металургія Денна
Храпко Андрій Сергійович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Хрипун Ксенія Олексіївна 075  Маркетинг Заочна
Худзій Богдан Сергійович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Циганенко Данило Романович 132  Матеріалознавство Денна
Цой Владислав Васильович 133  Галузеве машинобудування Денна
Чайковський Сергій Юрійович 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Денна
Черваньов Антон Вікторович 122  Комп’ютерні науки Денна
Черваньова Юлія Вікторівна 122  Комп’ютерні науки Денна
Черевута Єгор Сергійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Чернявський Ігор Віталійович 153  Мікро- та наносистемна техніка Денна
Чічерін Данило Костянтинович 153  Мікро- та наносистемна техніка Денна
Чічук Костянтин Олексійович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Чорнигіна Карина Дмитрівна 022  Дизайн Денна
Чумічов Антон Сергійович 132  Матеріалознавство Денна
Шагарова Катерина Олександрівна 022  Дизайн Денна
Шаповал Вадим Ігорович 131  Прикладна механіка Заочна
Шевченко Богдан Андрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Шепотько Андрій Олександрович 122  Комп’ютерні науки Заочна
Шило Анна Павлівна 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Ширвані Ганна Дмитрівна 022  Дизайн Денна
Ширвані Тамара Дмитрівна 022  Дизайн Денна
Шматало Діана Едуардівна 022  Дизайн Денна
Шпаков Данило Андрійович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Шрамко Віктор Вадимович 136  Металургія Заочна
Шутов Кирило Русланович 133  Галузеве машинобудування Денна
Щербаков Олександр Володимирович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Юр`єв Олексій Федорович 132  Матеріалознавство Денна
Юрченко Поліна Юріївна 152  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка Денна
Якимчук Віолета Максимівна 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Яценко Анастасія Костянтинівна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна