Рекомендація до зарахування ОС Бакалавр

Сторінки

Рекомендація до зарахування на навчання для здобуття освітнього ступеня Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти у 2018 році за результатами широкого конкурсу

Для зарахування вказаним особам необхідно подати до приймальної комісії (ауд. 1.1) наступні документи (не пізніше 18:00 06.08.2018р.):

  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці – для військовозобов’язаних;
  • оригінал атестата та додатка до нього (+ 2 копії);
  • оригінал сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (+ 2 копії);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.
ПІБ Спеціальність Форма навчання
Агеєв Дмитро Миколайович 132  Матеріалознавство Денна
Агейчик Данііл Юрійович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Азарова Софія Володимирівна 016  Спеціальна освіта Денна
Алєксєєв Нікіта Вячеславович 153  Мікро- та наносистемна техніка Денна
Ахінько Андрій Максимович 173  Авіоніка Денна
Базикін Олександр Олександрович 133  Галузеве машинобудування Денна
Балазан Яків Сергійович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Барабаш Олександр Костянтинович 133  Галузеве машинобудування Денна
Бараннік Олександр Валентинович 133  Галузеве машинобудування Денна
Бахметьєв Владислав Володимирович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Безродній Олександр Євгенович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Безсонов Павло Георгійович 132  Матеріалознавство Денна
Бєлінська Єва Олексіївна 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Білаш Даніїл Ігорович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Біліонок Денис Іванович 132  Матеріалознавство Денна
Білова Анна Максимівна 016  Спеціальна освіта Денна
Білоконь Вадим Олександрович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Бірюк Владислава Олександрівна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Бланк Маргарита Володимирівна 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Заочна
Богданов Олексій Борисович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Бойко Андрій Юрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Бойко Едуард Олександрович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Бойко Ростислав Володимирович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Бойко Сергій Анатолійович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Бокій Максим Андрійович 132  Матеріалознавство Денна
Борзенок Валерія Ігорівна 125  Кібербезпека Денна
Борисенко Віталій Володимирович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Бредун Аліна Юріївна 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Булгакова Єлизавета Костянтинівна 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Бурлай Данило Андрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Бусько Дмитро Васильович 131  Прикладна механіка Денна
Бутковський Денис Валерійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Бушуєва Ганна Віталіївна 016  Спеціальна освіта Денна
Василенко Іван Сергійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Васильєв Денис Дмитрович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Васильєва Вікторія Олександрівна 281  Публічне управління та адміністрування Денна
Васильцев Олег Олександрович 132  Матеріалознавство Денна
Веденський Костянтин Олегович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Веремій Гліб Євгенович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Вечеря Едуард Сергійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Вечірко Вячеслав Вікторович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Вовк Владислав Андрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Волков Микита Сергійович 132  Матеріалознавство Денна
Воробєй Владислав Андрійович 132  Матеріалознавство Денна
Ворона Руслана Анатоліївна 073  Менеджмент Денна
Воронін Денис Ігорович 131  Прикладна механіка Денна
Гаврилова Анастасія Олександрівна 124  Системний аналіз Денна
Гадун Еліна Віталіївна 122  Комп’ютерні науки Денна
Гайворонська Дар`я Сергіївна 071  Облік і оподаткування Денна
Гальченко Валерія Віталіївна 122  Комп’ютерні науки Денна
Гапанюк Владислав Дмитрович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Гарбуз Семен Володимирович 152  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка Денна
Герасименко Владислав Юрійович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Гергало Павло Миколайович 053  Психологія Заочна
Глабець Зінаїда Анатоліївна 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Заочна
Головешкін Владислав Вадимович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Головко Іван Олександрович 125  Кібербезпека Денна
Головчук Костянтин Артемович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Голубинський Андрій Миколайович 275  Транспортні технології Заочна
Гребенюк Іван Миколайович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Гребенюк Ілля Олександрович 071  Облік і оподаткування Денна
Гриб Ганна Вадимівна 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Григорян Марина Степанівна 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Гриценко Ігор Дмитрович 125  Кібербезпека Денна
Губарєва Софія Геннадіївна 275  Транспортні технології Денна
Гудименко Павло Юрійович 152  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка Денна
Гурков Андрій Михайлович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Гусак Дмитро Костянтинович 131  Прикладна механіка Денна
Давиденко Артем Олексійович 081  Право Денна
Дем`яненко Роман Миколайович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Дем`янова Дар`я Костянтинівна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Денисенко Владислава Вадимівна 122  Комп’ютерні науки Денна
Дерев`яненко Микита Дмитрович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Дериглазов Олександр Геннадійович 131  Прикладна механіка Денна
Дзева Віталій Петрович 131  Прикладна механіка Денна
Дикусар Іван Сергійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Діброва Кирило Андрійович 131  Прикладна механіка Денна
Дідух Дмитро Сергійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Дітковський Данііл Андрійович 022  Дизайн Денна
Добрик Роман Олегович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Заочна
Домінов Олександр Дмитрович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Досаєва Галина Андріївна 131  Прикладна механіка Денна
Драчова Анна Михайлівна 022  Дизайн Денна
Ємець Олександр Анатолійович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Єсаян Офелія Левонівна 022  Дизайн Денна
Єфіменко Валерій Валерійович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Жамілов Олег Денисович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Жарчинський Володимир Ігорович 136  Металургія Денна
Ждан Іван Валентинович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Заочна
Жежулов Ігор Ігорович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Жмихова Юлія Антонівна 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Денна
Задимідченко Андроник Андрійович 035  Філологія Денна
Закарлюка Аліса Михайлівна 132  Матеріалознавство Денна
Запара Костянтин Миколайович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Заставський Максим Сергійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Звєрєв Олександр Дмитрович 132  Матеріалознавство Денна
Зеленкова Віолета Вячеславівна 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Зеленцов Олег Дмитрович 173  Авіоніка Денна
Змикало Олександра Сергіївна 073  Менеджмент Денна
Зуєв Данііл Володимирович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Ібрагімов Вадим Русланович 133  Галузеве машинобудування Денна
Іващенко Владислав Романович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Іващенко Наталія Андріївна 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Кабанцов Михайло Сергійович 136  Металургія Денна
Калабіна Катерина Андріївна 124  Системний аналіз Денна
Калмиков Тимофій Андрійович 275  Транспортні технології Денна
Капленко Роман Русланович 133  Галузеве машинобудування Денна
Карнаушенко Владислав Сергійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Кас`ян Данило Андрійович 131  Прикладна механіка Денна
Касьяненко Іван Андрійович 131  Прикладна механіка Денна
Касьянов Владислав Костянтинович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Кац Едуард Петрович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Кікоть Сергій Сергійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Клименко Аліна Дмитрівна 072  Фінанси, банківська справа та страхування Денна
Клименко Дмитро Костянтинович 132  Матеріалознавство Денна
Климусь Владислав Вікторович 131  Прикладна механіка Денна
Клінкова Анастасія Дмитрівна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Клоков Артем Олександрович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Книрік Євгеній Олександрович 136  Металургія Денна
Коваленко Артем Васильович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Коваленко Олександра Єгорівна 072  Фінанси, банківська справа та страхування Денна
Ковальова Юлія Олексіївна 071  Облік і оподаткування Заочна
Когаліченко Карина Андріївна 073  Менеджмент Заочна
Когут Євген Євгенович 136  Металургія Денна
Козирєва Єсенія Олегівна 071  Облік і оподаткування Денна
Колесникова Марина Віталіївна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Колісник Данііл Андрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Колосова Дар`я Максимівна 072  Фінанси, банківська справа та страхування Заочна
Комаров Даніїл Олександрович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Кондратюк Анастасія Віталіївна 152  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка Денна
Коржова Людмила Сергіївна 292  Міжнародні економічні відносини Денна
Косінов Андрій Вікторович 121  Інженерія програмного забезпечення Заочна
Костецький Дмитро Віталійович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Костильов Артем Михайлович 133  Галузеве машинобудування Денна
Котенко Олексій Віталійович 125  Кібербезпека Денна
Котляров Вадим Андрійович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Котова Яна Дмитрівна 022  Дизайн Денна
Кравцов Андрій Сергійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Кравченко Владислав Миколайович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Красножон Ірина Олегівна 076  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Заочна
Краюшкін Дмитро Олександрович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Крежевських Іван Петрович 275  Транспортні технології Заочна
Крижко Лілія Олександрівна 017  Фізична культура і спорт Денна
Крутипорох Поліна Федорівна 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Кука Олег Сергійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Кучеренко Анна Сергіївна 076  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Денна
Лактіонов Валерій Віталійович 122  Комп’ютерні науки Денна
Лащенко Максим Юрійович 125  Кібербезпека Денна
Легенчук Василь Федорович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Лежнін Ілля Віталійович 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Денна
Леонтьєва Ірина В`ячеславівна 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Денна
Лешкевич Вадим Іванович 125  Кібербезпека Денна
Липовий Кирило Євгенійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Лінець Вадим Андрійович 122  Комп’ютерні науки Денна
Ліпатова Олександра Юріївна 035  Філологія Денна
Ліпіхін Сергій Олександрович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Лісніченко Іван Вячеславович 132  Матеріалознавство Денна
Лобарь Олег Андрійович 132  Матеріалознавство Денна
Логвиненко Євгеній Дмитрович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Маковський Владислав Олексійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Малиш Анастасія Русланівна 071  Облік і оподаткування Заочна
Мануковська Вікторія Вікторівна 072  Фінанси, банківська справа та страхування Денна
Мартинов Дмитро Юрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Заочна
Мартинова Дар`я Дмитрівна 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Мартисюк Роман Олександрович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Марченко Владислав Олександрович 132  Матеріалознавство Денна
Маслова Анастасія Максимівна 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Маслова Діана Владиславівна 022  Дизайн Денна
Мастеров Данііл Ігорович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Матвєєв Максим Володимирович 275  Транспортні технології Денна
Мацюра Милана Максимівна 132  Матеріалознавство Денна
Мельник Олександра Миколаївна 071  Облік і оподаткування Денна
Мироненко Андрій Богданович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Могильна Марія Володимирівна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Мороз Артур Романович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Мотков Вадим Вячеславович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Мусійченко Поліна Андріївна 022  Дизайн Денна
Нагаєць Данило Олексійович 132  Матеріалознавство Денна
Неділько Олег Андрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Заочна
Недостоєв Данило Анатолійович 132  Матеріалознавство Денна
Некрасов Дмитро Ігорович 035  Філологія Денна
Несмашний Михайло Юрійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Нехаєва Дар`я Володимирівна 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Нікітін Артур Сергійович 072  Фінанси, банківська справа та страхування Денна
Нікішов Володимир Олександрович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Новіков Михайло Антонович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Носач Геннадій Вадимович 275  Транспортні технології Денна
Носов Сергій Олександрович 153  Мікро- та наносистемна техніка Денна
Овсянникова Наталія Михайлівна 076  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Заочна
Орловський Данило Ігорович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Островська Анастасія Олександрівна 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Денна
Отрощенко Ігор Сергійович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Павліченко Олена Андріївна 076  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Денна
Панченко Дмитро Олександрович 076  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Денна
Панченко Олена Андріївна 124  Системний аналіз Денна
Педан Микита Віталійович 153  Мікро- та наносистемна техніка Денна
Перевєрзєв Сергій Олексійович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Перетятко Валерія Валеріївна 122  Комп’ютерні науки Денна
Пестряков Олександр Віталійович 136  Металургія Денна
Пестряков Сергій Віталійович 131  Прикладна механіка Денна
Пилипенко Владислав Геннадійович 132  Матеріалознавство Денна
Пилипенко Данило Віталійович 133  Галузеве машинобудування Денна
Письменний Андрій Ігорович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Платонов Микита Вікторович 132  Матеріалознавство Денна
Плохотніченко Вадим Григорович 123  Комп’ютерна інженерія Заочна
Подчасюк Дмитро Євгенійович 076  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Денна
Полковникова Софія Миколаївна 022  Дизайн Денна
Половінчук Євгеній Вікторович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Полякова Анастасія Романівна 035  Філологія Денна
Поляновський Артем Олександрович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Породько Максим Юрійович 122  Комп’ютерні науки Денна
Прибиль Геннадій Миколайович 053  Психологія Денна
Привалов Руслан Вадимович 132  Матеріалознавство Денна
Приставка Дарина Романівна 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Притула Олександр Миколайович 275  Транспортні технології Денна
Пришелець Ольга Андріївна 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Радченко Іван Андрійович 122  Комп’ютерні науки Денна
Ратинський Артур Олександрович 125  Кібербезпека Денна
Ревенко Данило Юрійович 131  Прикладна механіка Денна
Риженко Анастасія Олексіївна 081  Право Денна
Риженьких Вікторія Олександрівна 035  Філологія Заочна
Руденко Максим Володимирович 131  Прикладна механіка Заочна
Рудницький Денис Вікторович 132  Матеріалознавство Денна
Савченко Данило Ігорович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Садченко Дар`я Русланівна 132  Матеріалознавство Денна
Сальнікова Ганна Андріївна 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Самойленко Євгеній Віталійович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Саппа Валерія Сергіївна 022  Дизайн Денна
Сарана Олег Олегович 122  Комп’ютерні науки Денна
Саркисян Гарік Олександрович 136  Металургія Денна
Сафонов Артем Едуардович 133  Галузеве машинобудування Денна
Селіверстова Анжела Вячеславівна 071  Облік і оподаткування Денна
Сидоренко Анастасія Сергіївна 275  Транспортні технології Денна
Сидоренко Юрій Юрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Заочна
Сидорський Владислав Сергійович 122  Комп’ютерні науки Денна
Сизова Єлизавета Олегівна 022  Дизайн Денна
Сичова Єлизавета Юріївна 132  Матеріалознавство Денна
Сілка Софія Ігорівна 072  Фінанси, банківська справа та страхування Денна
Сінкевич Данііл Юрійович 132  Матеріалознавство Денна
Сінкін Натан Володимирович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Скороход Костянтин Вадимович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Скрипка Дмитро Володимирович 153  Мікро- та наносистемна техніка Денна
Смачна Ольга Володимирівна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Снісаренко Микита Євгенович 131  Прикладна механіка Денна
Совков Олексій Олександрович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Сокол Володимир Віталійович 125  Кібербезпека Денна
Сокол Роман Володимирович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Соколов Кирило Юрійович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Сокур Катерина Володимирівна 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Денна
Сологубов Ілля Ярославович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Спірін Владислав Володимирович 275  Транспортні технології Денна
Степаненко Олексій Максимович 133  Галузеве машинобудування Денна
Столбухов Ілля Сергійович 151  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Денна
Стрюков Іван Валерійович 131  Прикладна механіка Денна
Стулін Богдан Володимирович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Сушкова Оксана Олександрівна 053  Психологія Денна
Телін Артем Максимович 133  Галузеве машинобудування Денна
Терентьєв Віктор Вікторович 133  Галузеве машинобудування Денна
Терещук Катерина Володимирівна 072  Фінанси, банківська справа та страхування Денна
Терлецький Станіслав Віталійович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Терчиєв Теймур Нураддінович 017  Фізична культура і спорт Денна
Тиха Анастасія Дмитрівна 071  Облік і оподаткування Денна
Тітарєв Микита Анатолійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Тішков Костянтин Сергійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Ткаченко Анна Василівна 071  Облік і оподаткування Денна
Товпеко Ігор Олександрович 133  Галузеве машинобудування Заочна
Третяк Микита Сергійович 122  Комп’ютерні науки Денна
Третяков Дмитро Андрійович 122  Комп’ютерні науки Денна
Третякова Катерина Володимирівна 016  Спеціальна освіта Денна
Трофімова Анастасія Вікторівна 134  Авіаційна та ракетно-космічна техніка Заочна
Трунова Катерина Андріївна 131  Прикладна механіка Денна
Федорова Валерія Юріївна 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Федоровський Дмитро Олександрович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Федченко Костянтин Вікторович 131  Прикладна механіка Заочна
Фесенко Олександр Юрійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Фокін Ілля Олександрович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Фоміна Марія Олександрівна 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Фролов Дмитро Андрійович 051  Економіка Денна
Хала Павло Олександрович 125  Кібербезпека Денна
Хижняк Павло Романович 275  Транспортні технології Заочна
Хиль Артьом Андрійович 131  Прикладна механіка Денна
Хлоповських Софія Вадимівна 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Ходацький Володимир Юрійович 121  Інженерія програмного забезпечення Денна
Царенко Олексій Сергійович 125  Кібербезпека Денна
Цибулін Юрій Романович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Циммерман Олексій Геннадійович 122  Комп’ютерні науки Денна
Чабан Іван Михайлович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Чабан Ілля Сергійович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Черкасов Станіслав Богданович 192  Будівництво та цивільна інженерія Заочна
Черних Богдан Владиславович 133  Галузеве машинобудування Денна
Черних Володимир Олександрович 132  Матеріалознавство Денна
Чесняк Андрій Володимирович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Чеха Владислав Дмитрович 275  Транспортні технології Заочна
Числов Дмитро Олександрович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Чухно Іван Сергійович 125  Кібербезпека Денна
Шадрін Михайло Анатолійович 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Шайтанова Валентина Володимирівна 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Шакула Юлія Костянтинівна 061  Журналістика Денна
Шелепко Олексій Анатолійович 073  Менеджмент Денна
Шестакова Тетяна Олександрівна 072  Фінанси, банківська справа та страхування Заочна
Шикула Ілля Володимирович 131  Прикладна механіка Денна
Шиманович Ганна Ігорівна 122  Комп’ютерні науки Денна
Шишкова Анна Сергіївна 016  Спеціальна освіта Денна
Штанько Владислава Олексіївна 123  Комп’ютерна інженерія Денна
Щенсневич Іван Олександрович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Щербина Артем Михайлович 131  Прикладна механіка Денна
Щетілін Ігор Сергійович 152  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка Денна
Юдін Назар Леонідович 122  Комп’ютерні науки Денна
Юнак Володимир Олександрович 132  Матеріалознавство Заочна
Юрьєв Костянтин Олегович 136  Металургія Денна
Яковець Андрій Олександрович 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Денна
Яланський Максим Олегович 192  Будівництво та цивільна інженерія Денна
Янаков Дмитро Валентинович 132  Матеріалознавство Денна
Ярошенко Данило Єгорович 172  Телекомунікації та радіотехніка Денна
Ярошенко Олексій Сергійович 125  Кібербезпека Денна
Яценко Олександр Андрійович 122  Комп’ютерні науки Денна