Розклад випробувань ОС Магістр

Розклад вступних випробувань для вступників на навчання за освітнім ступенем “магістр” (додаткова сесія)

Факультет Спеціальність Дата Випробування Початок  Аудиторія
ФКНТ 123 Комп’ютерна інженерія 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
121 Інженерія програмного забезпечення 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
122 Комп"ютерні науки 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
124 Системний аналіз 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
ГФ 292 Міжнародні економічні відносини 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
ФЕУ 071 Облік і оподаткування 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
073 Менеджмент 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
281 Публічне управління та адміністрування 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
075 Маркетинг 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
072 Фінанси, банківська справа та страхування 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
ФБАД 073 Менеджмент 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
ФРЕТ 125 Кібербезпека 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
ЮФ 052 Політологія 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
ФСН 061 Журналістика 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
054 Соціологія 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
053 Психологія 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
ФМТЕ 242 Туризм 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
051 Економіка 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
241 Готельно-ресторанна справа 09.11.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00

Розклад вступних випробувань з іноземної мови для для вступників на навчання за освітнім ступенем “магістр” (додаткова сесія)

Факультет Спеціальність Дата Випробування Початок  Аудиторія
ФКНТ 123 Комп’ютерна інженерія 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
121 Інженерія програмного забезпечення 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
122 Комп"ютерні науки 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
124 Системний аналіз 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
ГФ 292 Міжнародні економічні відносини 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
ФЕУ 071 Облік і оподаткування 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
073 Менеджмент 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
281 Публічне управління та адміністрування 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
075 Маркетинг 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
072 Фінанси, банківська справа та страхування 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
ФБАД 073 Менеджмент 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
ФРЕТ 125 Кібербезпека 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
ЮФ 052 Політологія 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
ФСН 061 Журналістика 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
054 Соціологія 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
053 Психологія 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
ФМТЕ 242 Туризм 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
051 Економіка 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153
241 Готельно-ресторанна справа 05.11.2019 іноземна мова                 (особи, яікі мають право складати іспит в університеті) 10-00 153

Розклад вступних випробувань з фаху та іноземної мови вступників на навчання за освітнім ступенем “магістр” (2 сесія)

Факультет Спеціальність Освітня програма
(спеціалізація)
Дата Випробування Початок  Аудиторія
ФКНТ 123 Комп’ютерна інженерія комп”ютерні системи та мережі 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 352
випробування з фаху 10-00
спеціалізовані комп”ютерні системи 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 352
випробування з фаху 10-00
121 Інженерія програмного забезпечення Інженерія програмного забезпечення 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
122 Комп”ютерні науки Системи штучного інтелекту 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
124 Системний аналіз Інтелектуальні технології та прийняття рішень в  складних системах 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 352
випробування з фаху 10-00
ГФ 292 Міжнародні економічні відносини Міжнародний бізнес 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 282
випробування з фаху 10-00
035 Філологія Переклад 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 282
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
ФЕУ 071 Облік і оподаткування Облік і аудит 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 276
випробування з фаху 10-00
073 Менеджмент Менеджмент організацій і адміністрування 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 279
випробування з фаху 10-00
281 Публічне управління та адміністрування Регіональне управління 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 279
випробування з фаху 10-00
075 Маркетинг Маркетинг 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 284
випробування з фаху 10-00
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Організація торгівлі та комерційна логістика 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 284
випробування з фаху 10-00
072 Фінанси, банківська справа та страхування Фінанси і кредит 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
ФБАД 073 Менеджмент Управління проектами 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Економіка підприємства 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
192 Будівництво та цивільна інженерія Промислове і цивільне будівництво 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 352
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
132 Матеріалознавство Композиційні та порошкові матеріали, покриття 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 352
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
 191                                              Архітектура і містобудування Архітектура і містобудування 25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 285
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
022 Дизайн Дизайн  25.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 496,498
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
ФРЕТ 125 Кібербезпека Безпека інформаційних і комунікаційних систем 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
153 Мікро- та наносистемна техніка Мікро- та наноелектронні прилади і пристрої 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
172 Телекомунікації та радіотехніка Радіотехніка 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
172 Телекомунікації та радіотехніка телемедичні та біомедичні системи 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
172 Телекомунікації та радіотехніка радіоелектронні апарати та засоби 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
172 Телекомунікації та радіотехніка Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
172 Телекомунікації та радіотехніка інформаційні мережі зв’язку 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
152  Метролгія та інформаційно-вимірювальна техніка Якість, стандартизація, сертифікація 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 381
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
ЮФ 262 Правоохоронна діяльність Правоохоронна діяльність 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 276
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
052 Політологія Політологія 24.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 276
випробування з фаху 10-00
ФСН 061 Журналістика Журналістика 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 352
випробування з фаху 10-00
054 Соціологія Соціологія 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 279
випробування з фаху 10-00
053 Психологія Психологія 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 381
випробування з фаху 10-00
231 Соціальна робота Соціальна робота 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 279
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
232 Соціальне забезпечення Управління соціальним закладом 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 279
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
ФМТЕ 242 Туризм Туризмознавство 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
051 Економіка митна справа 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 276
випробування з фаху 10-00
управління персоналом та економіка праці 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 276
випробування з фаху 10-00
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність економіка та організація електронної торгівлі та біржової діяльності 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 276
випробування з фаху 10-00
241 Готельно-ресторанна справа готельно-ресторанна справа 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на основі невідповідної спеціальності) 9-00 320
випробування з фаху 10-00
ФУФКС 017 Фізична культура і спорт Фізичне виховання 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 334
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
016 Спеціальна освіта Корекційна освіта 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 334
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
227 Фізична терапія, ерготерапія Фізична реабілітація 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 334
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
ІФФ 136 Металургія Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 344
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
132 Матеріалознавство Прикладне матеріалознавство 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 153
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
132 Матеріалознавство Термічна обробка металів 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 153
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
131 Прикладна механіка Обладнання та технології ливарного виробництва 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 344
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
131 Прикладна механіка Технологія та устаткування зварювання 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 153
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
131 Прикладна механіка Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 153
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 320
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
ЕТФ 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Електричні машини і апарати  26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 240
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка електромеханічні (електротехнічні) системи та комплекси 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 240
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Електричні та електронні апарати 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 240
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Енергетичний менеджмент 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 240
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Електротехнічні системи електроспоживання 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 240
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Електромеханічні системи автоматизації та електропривод 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 240
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 240
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
МФ 131 Прикладна механіка Технології машинобудування 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 181
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
131 Прикладна механіка Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 181
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
133 Галузеве машинобудування Металорізальні верстати та системи 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 181
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
133 Галузеве машинобудування Підйомно – транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 181
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка Технології виробництва авіаційних двигунів та енергетичних установок 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 181
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка Авіаційні двигуни та енергетичні установки 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 181
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 352
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
ТФ 275 Транспортні технології Транспортні технології (автомобільний транспорт) 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 249
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 249
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
275 Транспортні технології Транспортні технології (залізничний транспорт) 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 249
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 249
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
133 Галузеве машинобудування Двигуни внутрішнього згорання 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 249
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 249
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240
133 Галузеве машинобудування Колісні та гусеничні транспортні засоби 26.07.2019 співбесіда (для осіб, які вступають на базі невідповідної спеціальності) 9-00 249
випробування з фаху 10-00
27.07.2019 іноземна мова(англ) 9-00 249
27.07.2019 іноземна мова(нім, франц) 9-00 240

Розклад проведення консультацій перед вступними випробуваннями за освітнім ступенем “магістр” за освітнім ступенем “магістр” (2 сесія)

Дата Початок Випробування Факультет Аудиторія
22.07.2019 14-00 консультація перед фаховим випробуванням ТФ 249
247
ФСН 492
352
ЮФ 381
ФРЕТ 38
45
536
ІФФ 344
153
219
334
МФ 181
28
15 а
541
ГФ 276
284
15-00 консультація перед фаховим випробуванням   496
ФБАД 334
  247
ЕТФ 240
ФУФКС 181
153
ФЕУ 381
282
276
279
ФКНТ 54
355
540
55
ФМТУП 320
488а
530
16-00 консультація з іноземної мови всі факультети 320