Вступай на бюджет

Вступ на бюджет – важливе питання в житті кожного випускника школи.

Як стати студентом бюджетником?

Вступити на бюджет в 2022 році достатньо легко, обираючи правильний напрямок дій. Виконайте три прості кроки і Ви станете студентом Запорізької політехніки, приєднавшись до великої родини флагману вищої освіти України, отримуючи при цьому стипендію!

Ці три кроки наступні:

1. Обрати спеціальність, на яку Державою виділені бюджетні місця і підходить набір предметів ЗНО, які Ви складали або використайте результати НМТ 2022 року;
  2. Подати електронні заяви з пріоритетами 1, 2 або 3 на обрані спеціальності, вказуючи у полі «Участь в конкурсі за джерелами фінансування» бажання навчатися за державним замовленням;
  3. Після отримання рекомендації до зарахування на бюджет подати оригінали документів до приймальної комісії Запорізької політехніки.

Вітаємо, тепер Ви вступили на бюджет і стали студентом Національного університету «Запорізька політехніка»!

«Чому такі прості кроки приведуть до бажаного результату? Чи немає тут підводних каменів?» – міркують майбутні студенти.

«Ні, і ще раз ні!» – відповідаємо ми!

І це не просто слова, ми підтверджуємо їх практикою минулих років!

Наш університет з 2019 року входить в ТОП 10 по Україні за обсягами державного замовлення (загалом зараховуємо на бюджет більше 900 студентів-бакалаврів). Наприклад, за такими спеціальностями у 2019 році було зараховано:

• 131 Прикладна механіка – 18 бюджетників (прохідний бал на бюджет 112);
  • 132 Матеріалознавство – 25 бюджетників (прохідний бал на бюджет 107);
  • 133 Галузеве машинобудування – 19 бюджетників (прохідний бал на бюджет 121);
  • 136 Металургія – 7 бюджетників (прохідний бал на бюджет 110);
  • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка – 35 бюджетників (прохідний бал на бюджет 108);
  • 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – 8 бюджетників (прохідний бал на бюджет 146);
  • 172 Телекомунікації та радіотехніка – 17 бюджетників (прохідний бал на бюджет 133);
  • 192 Будівництво та цивільна інженерія – 20 бюджетників (прохідний бал на бюджет 122);
  • 275 Транспортні технології – 7 бюджетників (прохідний бал на бюджет 125).

Проте наші можливості в 2022 році значно більші! На цей час максимальний обсяг прийому на бюджет за цими спеціальностями становить 307 місць, а за всіма спеціальностями широкого конкурсу для випускників шкіл – 621.

Головне – Ваше бажання стати студентом Запорізької політехніки!

Ви бачите, що питання вступу на бюджет в 2022 році, за умови виваженого підходу до вибору спеціальності і пріоритетів, Запорізька політехніка вирішує стовідсотково!

Нічого не скаже краще, ніж відгуки тих абітурієнтів, які в минулому році стали нашими студентами:

Олена: «Завжди було цікаво працювати з металами та матеріалами, тому обрала спеціальність 132 матеріалознавство. Рекомендую!»;

Андрій: «Дійсно, вступити легко, навчатися – цікаво!»;

Ірина: «Від навчання у мене –  чудові враження. Всі викладачі висококласні фахівці.»;

Роман: «Довіряю ЗНО, адже це дало мені змогу стати студентом Запорізької машинки!»;

Петро: «Боявся, що прийдеться вчитись на контракті, а натомість отримую стипендію ????»;

Олександр: «Бути металургом – моя мрія, і вона здійснюється!»;

Ольга: «Навчаюсь на електротехнічному факультеті на бюджеті – позитивні враження, отримую стипендію.»;

Світлана: «Хороший ВНЗ, враження позитивні! Логістику на транспортних технологіях викладають просто супер!».