Вступай на бюджет

Вступ на бюджет – важливе питання в житті кожного випускника школи. Як стати студентом бюджетником?

Це дуже просто зробити, обираючи правильний напрямок дій. Виконайте три прості кроки і Ви станете студентом Запорізької політехніки, приєднатись до великої родини флагману вищої освіти України, отримуючи при цьому стипендію!

Ці три кроки наступні:

1. Обрати спеціальність, на яку Державою виділені бюджетні місця і підходить набір предметів ЗНО, які Ви складали;
  2. Подати електронні заяви з пріоритетами 1, 2 або 3 на обрані спеціальності, вказуючи у полі «Участь в конкурсі за джерелами фінансування» бажання навчатися за державним замовленням;
  3. Після отримання рекомендації до зарахування на бюджет подати оригінали документів до приймальної комісії Запорізької політехніки.

Вітаємо, тепер Ви студент Національного університету «Запорізька політехніка»!

«Чому такі прості кроки приведуть до бажаного результату? Чи немає тут підводних каменів?» – міркують майбутні студенти.

«Ні, і ще раз ні!» – відповідаємо ми!

І це не просто слова, ми підтверджуємо їх практикою минулих років!

У 2018 році наш університет зайняв 11 місце по Україні за обсягами державного замовлення (загалом зараховано на бюджет більше 900 студентів-бакалаврів). Наприклад, за такими спеціальностями було зараховано:

• 131 Прикладна механіка – 18 бюджетників (прохідний бал на бюджет 112);
  • 132 Матеріалознавство – 25 бюджетників (прохідний бал на бюджет 107);
  • 133 Галузеве машинобудування – 19 бюджетників (прохідний бал на бюджет 121);
  • 136 Металургія – 7 бюджетників (прохідний бал на бюджет 110);
  • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка – 35 бюджетників (прохідний бал на бюджет 108);
  • 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – 8 бюджетників (прохідний бал на бюджет 146);
  • 172 Телекомунікації та радіотехніка – 17 бюджетників (прохідний бал на бюджет 133);
  • 192 Будівництво та цивільна інженерія – 20 бюджетників (прохідний бал на бюджет 122);
  • 275 Транспортні технології – 7 бюджетників (прохідний бал на бюджет 125).

Проте наші можливості в 2019 році значно більші! На цей час максимальний обсяг прийому на бюджет за цими спеціальностями становить 375 місць, а за всіма спеціальностями для випускників шкіл – 764.

Головне – Ваше бажання стати студентом Запорізької політехніки!

Ви бачите, що питання вступу на бюджет в 2019 році, за умови виваженого підходу до вибору спеціальності і пріоритетів, Запорізька політехніка вирішує стовідсотково!

Нічого не скаже краще, ніж відгуки тих абітурієнтів, які в минулому році стали нашими студентами:

Олена: «Завжди було цікаво працювати з металами та матеріалами, тому обрала спеціальність 132 матеріалознавство. Рекомендую!»;

Андрій: «Дійсно, вступити легко, навчатися – цікаво!»;

Ірина: «Від навчання у мене –  чудові враження. Всі викладачі висококласні фахівці.»;

Роман: «Довіряю ЗНО, адже це дало мені змогу стати студентом Запорізької машинки!»;

Петро: «Боявся, що прийдеться вчитись на контракті, а натомість отримую стипендію 😊»;

Олександр: «Бути металургом – моя мрія, і вона здійснюється!»;

Ольга: «Навчаюсь на електротехнічному факультеті на бюджеті – позитивні враження, отримую стипендію.»;

Світлана: «Хороший ВНЗ, враження позитивні! Логістику на транспортних технологіях викладають просто супер!».